Hakkımızda

KÖKSAL MAKİNE HAKKIMIZDA

Şirketimiz Kurucusu Muzaffer KÖKSAL, Giresun ilinin Şebinkarahisar ilçesine bağlı Lapa köyünde doğmuştur. Dört kardeşin en küçüğüdür.1970 yılında 15 yaşlarında İstanbul’a gelerek, Kozyatağında ağır iş makineleri tamiratı ile birlikte yerli silindir imalatı yapan CEM – SER adlı firmada çırak olarak çalışmaya başlamıştır. O yıllar sektörde tek olan ve CEM-SER markası ile silindir imalatı yapan bu firmada uzun yıllar çalışmış, usta, ustabaşı ve atölye şefliği görevlerinde bulunmuştur. 1988 yılında bu firmadan ayrılarak, HAMM Silindirlerinin Türkiye Mümessili olan KAÇKAR LTD.ŞTİ. ne geçmiş ve bu firmada da servislerden sorumlu makine teknisyeni olarak görev yapmıştır. Çalıştığı firmalarda ağır iş makineleri ve özellikle silindirlerin  tamir ve bakımları konusunda büyük deneyim kazanmış ve bilgi sahibi olmuştur.

 

KÖKSAL MAKİNE 1992 yılında Muzaffer KÖKSAL, tarafından kurulmuş ve İstanbul Göztepe’de faaliyete başlamıştır.

 

Daha sonra da İstanbul Şamandıra’daki kendi tesislerine taşınmıştır. Önceleri silindir tamiri ve bakımı yapmakla işe başlayan şirket, daha sonra iş çeşidini arttırarak, greyder, finişher, vabıl, mini yükleyici, silindir ve kompaktör gibi çeşitli ebat ve tonajlardaki makinelerin bakım ve tamirlerinin yanında, bu makinelerin kiralanması ve alım satım işlerini de yapmaya başlamıştır.

Sektörde ilklerden olan KÖKSAL MAKİNE kurulduğu günden günümüze kadar, tecrübesi ve birikimi ile istihdam ettiği uzman kadrosu ile faaliyetini sürdürmektedir.

 

 

 

Sorularınız mı var? Bizi arayın!
+90 216 561 69 10