HİZMETLERİMİZ

Şirketimizin sunmuş olduğu hizmetler; Ülkemizin imarında önemli katkıları olan, greyder, finişer, vabıll, yükleyici, kompaktör gibi makinalar ile, çeşitli asfalt ve altyapı silindirlerini, müteahhitlere ve taşeronlarına kiraya vermek, bu makinelerin alım ve satımlarını yapmak, bu makinelere servis hizmeti vermek ve atölyesinde makinelerin tamir va bakımlarını yapmaktır.  
 
Otuz yılı aşkın deneyimi ve “Silindirde Uzman Firma” sloganı ile, sektördeki ilklerden olan şirketimiz, Kurulduğu günden bu yana, istihdam etmiş olduğu  uzman kadro ile en iyi hizmeti vermektedir. Makine kiralama sisteminde, makine revizyonlarında ve servis hizmetlerinde şirketimizin sağladığı güven bizleri mutlu etmektedir.  
 
Şimdi ;
Yol
Asfalt
Altyapı
Tranşe
Yama
Otopark
Tenis Kortu
Spor sahaları
konularında faaliyet gösteren değerli müteşebbisler, telefon veya e-mail yoluyla şirketimiz yetkilileri ile irtibat sağlayarak gerekli bilgileri alabilirler.
Ayrıca, satın almaya veya kiralamaya karar vermiş olduğunuz  makinalarımız hakkında fikir edinmek için, makine parkı bölümünü tıklayarak, resimlerini görebilir ve bu makinaların genel durumları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 
SİLİNDİRLER : Makine parkımızda 1 tondan 18 Tona kadar muhtelif tonajlarda ve boyutlarda ;
BOMAG
HAMM
VİBROMAX JCB
BENFORD
DYNAPAC
CATERPILLAR
BİTELLİ
BOBCAT
GEHL
WACKER
Marka asfalt ve altyapı silindirlerimiz bulunmaktadır. 
Asfalt silindirlerimiz, çift merdaneli ve vibrasyonludur. Alt yapı silindirlerimizin ise önleri merdaneli, arkaları lastikli olup çift tahrikli ve vibrasyonludur. 

FİNİSHERLER :  ABG TİTAN , DEMAG  ve VÖGELE  markalarında 1700 ve 1800’ lük  Asfalt serme makinaları ve bu makinalar ile birlikte çalışan lastik tekerlekli WABILL’lar  ve asfalt silindirleri mevcuttur. 

GREYDERLER : Yapacağınız çalışmalarda, ehil operatörü ile birlikte yeni model greyderlerimiz hizmetinize sunulmuştur. 
Tüm makinalarımız periyodik bakımları şirketimiz atölyesinde, uzman kadromuz tarafından itina ile yapılmakta olup, kiralama durumlarında  da teknik hizmet verilmektedir.

KİRALAMA : Makinalarımız aylık veya günlük olarak kiralanmakdatır. Asfalt silindirlerimizin operatörleri kiralayan tarafından, altyapı silindirlerimizin operatörleri ise şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. 
Kiralama karşılıklı imzalanan bir sözleşme gereği yürürlüğe girmekte ve kiralama şartları bu sözleşmede yer almaktadır. Kiralama ile ilgili daha detaylı bilgiler şirketimiz yetkilileri ile görüşülerek alınabilir.

REVİZYON : Her türlü silindirin bakım, onarım ve revizyonları 
konusunda uzman teknik  elemanlarımız tarafından şirketimizin atölyelerinde itina ile yapılmakta ve gerektiği zamanda dışarı teknik servis verilmektedir.

SERVİS HİZMETİ : Teknik elemanlarımızın müsait olmaları durumunda, sahada çalışan makinalarınıza servis hizmeti verilmektedir.